Kontakt 731 009 866
Image Alt
  >  Bez kategorii   >  Suchy Basen BabyBall z kulkami
suchy basen BabyBall z kulkami

Suchy Basen BabyBall z kulkami

Suchy Basen BabyBall z kulkami

Suchy basen z kulkami

W galeriach handlowych, na dużych imprezach rodzinnych czy w wielu przedszkolach możecie spotkać się dużymi basenami wypełnionymi piłeczkami. Jest to wspaniała atrakcja, dostarczająca dzieciom mnóstwo frajdy. Nie musicie jednak być ograniczeni odległością i czasem. Istnieją ich mniejsze wersje, przeznaczone do użytku domowego. Znajdziecie je w naszym sklepie.

Starannie wykonany

Taki basenik jest zbudowany z miękkiej gąbki obszytej bawełnianym pokrowcem. Ma kształt dysku o średnicy 80 cm, ze ściankami na wysokość 40 cm. Tylko nasze baseny mają dno o grubości 4 cm.W środku mieści się kilkaset kolorowych piłeczek. Proponujemy ich liczbę między 150 a 200 sztuk. To akurat dla naszego malucha, ale nie ma problemu z dokupieniem – sprzedajemy je również osobno. Pokrowiec jest zdejmowalny, dzięki czemu bardzo łatwo zadbasz o jego czystość. Wystarczy wrzucić go do pralki.
Elastyczne, miękkie elementy sprawiają, że basenik jest bezpieczny dla dziecka. Nie może zrobić ono sobie w nim żadnej krzywdy. Brakuje twardych elementów, o które maluch mógłby się potłuc. Piłeczki są na tyle duże, aby wyeliminować ryzyko połknięcia. Cała konstrukcja jest lekka i prosta w spakowaniu. Możesz przenosić ją w rękach, jak i zabrać do samochodu na rodzinną wycieczkę. Całość nie zajmuje wiele przestrzeni, ale ma mnóstwo zastosowań.

Wielozadaniowy

Zależnie od wieku dziecka, suchy basenik spełni rozmaite funkcje. Dla najmłodszych będzie to świetne miejsce do zabawy i nauki. Malec pływając ćwiczy świadomość całego swojego ciała. Chwytając piłeczki trenuje koordynację ręka-oko, uczy się kolorów. Odczuje również duży komfort. Ograniczoną przestrzeń skojarzy z bezpieczeństwem maminych ramion. Dziecko to uwielbia. Zapewne wielokrotnie uśnie w trakcie zabawy. Nie musisz wtedy ryzykować obudzenia, gdy spróbujesz go zabrać. Basenik świetnie spełni rolę przenośnego łóżeczka. Dzięki niewielkiej wadze nada się na koszyk Mojżesza. Wytrzymałość materiału sprawia, że swoją funkcję spełni również poza domem. W cieplejsze dni bez przeszkód wyniesiesz zestaw do ogrodu i włożysz do środka swoją pociechę wraz z jej ulubionymi zabawkami. Gdy ona będzie zajęta bawieniem się, w miejscu gdzie masz ją pod pełną kontrolą, ty spokojnie poczytasz książkę.

suchy basen z kulkami

Nie tylko dla najmłodszych

Starszym dzieciom również sprawi frajdę. Pływanie to niezwykle przyjemne, odprężające uczucie. Kulki masują całe ciało nie krępując ruchów. Kilkulatek będzie cieszył się z miłych doznań, przy okazji wykorzystując piłeczki do zabawy. Inwencja dziecka jest tutaj nieskończona. Rozrywką dla niego może być niemal wszystko. Jeśli rozrzucił zawartość suchego baseniku po pokoju, tarzając się lub próbując niezdarnie żonglować, zaproponuj zawody w rzucanie do celu. Niech pozbiera porozrzucane kulki i celuje nimi z powrotem do środka. Nie dość, że sprawi mu to radość, posprząta pokój, to jeszcze poćwiczy celność.

Cieszy oczy

Oferujemy nasze baseny  w szerokiej gamie kolorystycznej. Bardzo ważna jest dla nas estetyka, dlatego pokrowce cieszą wzrok barwami i wzorami. Piłeczki – kulki możesz wybrać pod swój ulubiony kolor, jak i je swobodnie mieszać. Szukając zabawki, która pasuje do pokoju dziecięcego, łatwo znajdziesz w naszej ofercie odpowiedni model.

suchy basen z kulkami

Suchy Basen BabyBall z kulkami  dziecięcy jest świetnym wyborem dla każdej matki. Sprawisz nim także wielką radość swojemu chrześniakowi czy małej bratanicy. Ucieszą się z zabawy, przyjemnych doznań, a przy okazji rozwiną swoją koordynację, poznają kolory. Docenią wygodne miejsce na drzemkę, gdy zmęczone odpłyną w świat beztroskich snów. Rodzice zaś będą spokojniejsi o ich prawidłowy rozwój i bezpieczeństwo.

Zostaw komentarz