Kontakt 731 009 866
Image Alt
  >  Bez kategorii   >  Kraina suchych basenów. BabyBall – Twój wymarzony suchy basen z kulkami.
Suchy basen z kulkami BabyBall

Kraina suchych basenów. BabyBall – Twój wymarzony suchy basen z kulkami.

Kraina suchych basenów. BabyBall – Twój wymarzony suchy basen z kulkami. 

Inspiracją dla każdego pokoju dziecinnego, są kolorowe zabawki, które uczą i bawią. Suche baseny z kulkami BabyBall to prawdziwy must-have dla rodziców i ich pociech.

Każdy suchy basen to wyjątkowa zabawa dla małego odkrywcy. Różnokolorowe kulki to nie tylko świetna atrakcja, w której dziecko może nurkować, ale także idealna pomoc w nauce i rozwoju! 

Suche baseny BabyBall z kulkami zapewnią mnóstwo radości dla wszystkich  maluszków. Wykonane z miękkiego i solidnego materiału dzieciom gwarantują bezpieczną zabawę na długie godziny, rodzicom dają natomiast chwilę wytchnienia.

babyball
kulki

Żywe kolory kulek doskonale rozwijają wyobraźnię najmłodszych.

Wszystkie produkty są bezpieczne, posiadają atesty oraz spełniają normy UE (symbol CE).  Produkt wykonany tylko z polskich materiałów, szyty ręcznie. Co nie jest przecież bez znaczenia dla mam. Wzbogacają dziecięcy pokój nie tylko o nowe miejsce zabaw, ale o pięknie wykonany produkt, który cieszy oko.

Zastanawiasz się jaki prezent będzie najlepszy dla Twojego maluszka? A może znajomym urodził się syn lub córka i szukasz pomysłu? Postaw na suchy basen z kulkami od BabyBall. 

Zostaw komentarz