Kontakt 731 009 866
Image Alt
  >  Galeria

Suchy basen z kulkami to najlepsze, co można podarować dziecku.

To nie tylko nieskrępowana radość, ale też świetne warunki do rozwoju maluchów!

Jeśli jeszcze zastanawiasz się nad kupnem suchego basenu z kulkami, to zerknij na poniższe zdjęcia. Tylko sprawdź, ile taka zabawa potrafi dostarczyć dziecku radości.

Zabawa w suchym basenie z kulkami to niezwykłe przeżycie dla dzieci zarówno tych młodszych jak i trochę starszych. Zabawa w suchym basenie rozwija pracę mięśni i koordynację ruchową maluszków, gdzie mogą ćwiczyć koordynację ręka-oko.

Piłki są jednymi z najciekawszych zabawek dla najmłodszych, ponieważ łączą w sobie walory rozrywkowe i edukacyjne.  Piłeczki można turlać, podrzucać, łapać, obracać w rączce. 

  Wspomniane czynności, u dzieci usprawniają motorykę, ćwiczą koordynację oko-ręka, wzmacniają mięśnie, zachęcają do ruchu. Kolorowe piłeczki mają zastosowanie podczas rehabilitacji, zajęć korekcyjnych i do poprawy ogólnej kondycji dziecka.

Dzięki suchym basenom z kulkami BabyBall otrzymasz nie tylko idealny prezent, ale także wysokiej jakości produkt wyprodukowany w Polsce, dzięki któremu oczy dzieci zabłysną.

Nasz suchy basen z kulkami jest przyjazny dla dzieci i odpowiedni dla alergików. Dzięki różnym kombinacjom kolorów i wzorów, a także kolorowym kulkom w 22 różnych wariantach, zawsze masz wspaniały prezent dla chłopców i dziewczynek. 

Zostaw komentarz