Kontakt 731 009 866
Image Alt
  >  O BabyBall

BabyBall – z miłości do najmłodszych

Misją firmy BabyBall jest uczynienie życia bardziej kolorowym i radosnym

Historia firmy

BabyBall projektuje, robi, szyje i testuje suche baseny z kulkami od 2017 roku. Przez te kilka lat do dzieci trafiło już kilka tysięcy basenów i nawet 300 tysięcy kolorowych piłeczek!

Do stworzenia tego typu zabawki  zainspirował nas prezent, który wnuczek otrzymał z okazji pierwszych urodzin. Był to czarny suchy basen z kulkami o wymiarach 30x90cm. Maluszek unikał wchodzenia do niego – zbyt ciemny kolor  pokrowca nie zachęcał do zabawy.

suchy basen
Suchy basen bez piłeczek doskonale sprawdzi się jako kojec dla maluszka. Zamiast kulek można włożyć do środka ulubione zabawki dziecka

Postanowiłam więc uszyć  nowy, kolorowy pokrowiec. Dopiero wtedy zabawka wzbudziła duże zainteresowanie mojego wnuczka. Zaobserwowałam, że kolor poszycia ma tu ogromne znaczenie – im jaśniejszy i bardziej kolorowy, tym dziecko chętniej w przebywa i bawi się w basenie z kulkami.

suchy basen

Idąc za ciosem, zmodyfikowałam inne elementy suchego basenu. Wyłożyłam dno 4-centymetrową gąbką, aby maluch mógł siedzieć na miękkim i komfortowym podłożu. Doszyłam również uchwyty do przenoszenia basenu z kulkami.

W końcu powstał prototyp suchego basenu z kulkami od BabyBall. Oprócz grubego dna, zachwycającej kolorystyki i praktycznych uchwytów, pojawił się stelaż gąbkowy oklejony specjalną tkaniną, aby pokrowiec można było łatwo ściągnąć  do prania  a pózniej szybko założyć. Okazało się, że to innowacyjne rozwiązanie, jest zostaosowane TYLKO w basenach BabyBall i żadna inna firma na świecie nie ma tekiego rozwiązania!

BabyBall do produkcji suchych basenów, a także innych produktów, które z czasem pojawiły się w ofercie, używa wyłącznie materiałów polskiej produkcji z atestem STANDARD 100 by OEKO-TEX ®.

Plac zabaw we własnym pokoju

Firma BabyBall z pasją do szycia i miłością do dzieci od kilku lat tworzy ręcznie suche baseny z kulkami. Stawia na kolory, bo to one rozwijają wyobraźnię najmłodszych, pobudzając je do działania. Pamiętając o tym, jak wiele uwagi do urządzania dziecięcych pokoi przykładają rodzice, proponuje wiele uniwersalnych wzorów pokrowców na suche baseny oraz wyjątkowe kolory piłeczek do suchego basenu.

To właśnie pokój dziecka – dzięki suchym basenom z kulkami – może stać się jego własnym placem zabaw, z którego można korzystać nawet w pochmurny dzień! Dzięki swojej wrodzonej kreatywności dzieciaki co rusz wymyślają nowe zastosowania zarówno suchych basenów, jak i kulek. Ta zabawa nigdy im się nie nudzi! A gdy tylko wyjdzie słońce, suchy basen z kulkami można z łatwością przenieść na balkon lub do ogrodu, by kontynuować harce na świeżym powietrzu!

suchy basen z kulkami

Mali testerzy

Wszystkie produkty – zarówno suche baseny z kulkami, jak i np. materiałowe woreczki sensoryczne, torby bawełniane, organizery damskie testują starsi i najmłodsi członkowie rodziny BabyBall. Znani są ze swojej ruchliwości i szalonych pomysłów, dzięki czemu każdy element poddawany jest najcięższym próbom. Sprawia to finalnie, że każda zabawka i nie tylko  jest idealnie bezpieczna dla dzieci w różnym wieku.

Z myślą o rodzicach

Suche baseny z kulkami powstały również z myślą o rodzicach! Dzięki temu, że dzieciom nigdy się nie nudzą, dają opiekunom możliwość wypicia ciepłej kawy i delektowania się chwilą spokoju. Są łatwe w czyszczeniu i nie zajmują wiele miejsca. Sprawdzą się jako kojec dla niemowląt, domowy plac zabaw dla młodszych i starszych dzieci i designerski fotel dla nastolatka – o czym można przeczytać na blogu

suchy basen z kulkami

Nagrody dla BabyBall

BabyBall dba o wysoką jakość i bezpieczeństwo swoich produktów. Klienci traktowani są z dużą uwagą, a ich zapytania nigdy nie pozostają bez odpowiedzi. Z tego względu firma może pochwalić się wyróżnieniami i nagrodami, świadczącymi o jej renomie i wysokiej jakości wszystkich swoich produktów

Dla dzieci i dorosłych

Ekologiczne torby bawełniane

Misją firmy BabyBall jest uczynienie życia bardziej kolorowym i radosnym. Dla mnie – właścicielki – ważne jest również wykorzystywanie swoich zasobów zgodnie z bieżącymi potrzebami dzieci i dorosłych.

W trosce o planetę stworzyłam serię kolorowych ekologicznych toreb bawełnianych z nadrukami oraz wielorazowych woreczków na warzywa i owoce zero waste, a także worków-plecaków do przedszkola lub żłobka lub na codzień.

Maseczki ochronne dla dzieci

Z kolei duże zapotrzebowanie na maseczki ochronne do twarzy przyczyniło się do powstania całego katalogu jednobarwnych i kolorowych maseczek dla dzieci i dorosłych, które można wykorzystać zarówno w sezonie chorobowym, jak i jako ochronę przed smogiem.