Kontakt 731 009 866
Image Alt
  >  Zwroty i reklamacje

Jak dokonać reklamacji towaru?

W celu złożenia reklamacji należy wypełnić formularz reklamacyjny i przesłać skan mailem na babyball.fb@gmail.com lub pocztą tradycyjną na adres:

BabyBall Katarzyna Dancewicz

ul.Marii Skłodowskiej-Curie 26/9

58-400 Kamienna Góra

tel 731009866

Do zgłoszenia reklamacyjnego Kupujący musi dołączyć dowód zakupu towaru w sklepie internetowym. Reklamacja zostanie rozpatrzona w ciągu 14 dni roboczych od otrzymania przez Sprzedawcę wiadomości lub od otrzymania przez Sprzedawcę przesyłki z reklamowanym produktem (lub jego elementem). Odpowiedź zostanie wysłana na wskazany w formularzu reklamacyjnym adres.

Jak dokonać zwrotu towaru?

W celu dokonania zwrotu towaru należy wypełnić formularz reklamacyjny i przesłać skan mailem na babyball.fb@gmail.com. Bezpiecznie zapakowany produkt wraz z dowodem zakupu w sklepie internetowym i wypełnionym formularzem reklamacyjnym powinien zostać przesłany pocztą tradycyjną lub kurierem na adres:

BabyBall Katarzyna Dancewicz

ul.Marii Skłodowskiej-Curie 26/9

58-400 Kamienna Góra

tel. 731009866

Zwrot zostanie rozpatrzony w ciągu 14 dni roboczych od otrzymania przez Sprzedawcę przesyłki z reklamowanym produktem (lub jego elementem). Odpowiedź zostanie wysłana na wskazany w formularzu reklamacyjnym adres.